Sağlığımızı etkileyen faktörler

Yaşamımızı bir şekilde etkileyen,bir yönden yarar sağlarken,öteki yönden zarar veren birçok durum mevcut.
Teknoloji ve bilim her geçen gün ilerlerken,yaşantımızda bizleri etkileyen birçok etken ve negatif etkilerinin olmaması da kaçınılmaz.
Hem teknoloji alanında,hem de kullandığımız ufak tefek malzemeler,yediklerimiz ve içtiklerimiz… Kısaca sağlığımız için herşey.
Genel olarak sitemizde insna vücuduna ve toplum sağlığı ile ahlak yapısına olumsuz veya olumlu etki gösteren bazı durumları ele aldık ve sizlere sunmayı amaçladık.

Okuduklarınızdan sonra belki de görüşünüz,bakış açınız değişebilir veya hiç etkilenmeyebilirsiniz.
Ancak biz gene de ülkemizi bu konuda uyarmaya,sağlıklı ve genç bir nüfus oluşturmada katkıda bulunmayı,insanların bu gibi olumsuz etkilerde tepkisiz kalmamasını amaçladık.

Genel olarak televizyonun etkileri,bilgisayarın,teknolojinin,alkol ve sigara ile telefon,fastfood ve içecekelr ile makyaj ve daha birçok etkenin olumlu ve olumsuz yönlerini,yapılması ve yapılmaması gerekenleri,önemli ve kaynaklar araştırarak yazdığımız yazılarda sunmaya çalıştık.

Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz yerler için bizlere yorum veya iletişim bölümünden yazı yazarak bildiriniz,şimdiden herkese kolay gelsin.

Yorumlar

  1. By bedirhan

  2. By nedim

  3. By felek

  4. By BEN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>